سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
خبر

حمایت اتحادیه کشوری کسب‌و کارهای مجازی از ایرادات مرکز پژوهش‌های مجلس درباره طرح صیانت

حمایت اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی از ایرادات مرکز پژوهش‌های مجلس درباره طرح صیانت - عصر هشتم

اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی پیرامون نامه مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح صیانت بیانیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی در این بیانیه اعلام کرده است: اکنون که بیش از ۶ ماه از مطرح شدن طرح صیانت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی می‌گذرد، بیش از پیش حقانیت منتقدان طرح ثابت شده است.

در ادامه آمده است: نامه قاطعانه مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ خطاب به ریاست محترم کمیسیون مشترک طرح صیانت نیز نشان داد انتقادات کارشناسان دلسوز، فعالان صنفی و آحاد ملت در رابطه با این طرح به‌جا بوده است.

اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی  تأکید کرده: مغایرت مواد مختلف قانون اساسی، ایجاد محدودیت‌های غیر معمول، حمایت‌های ناکارآمد، از میان بردن فضای رقابتی و ایرادات اساسی در ساختار سیاست‌گذاری از جمله انتقاداتی بود که پیش از این اتحادیه کسب و کارهای مجازی نیز در بیانیه خود تأکید کرده بود و امروز تأیید آنها را در نامه مرکز پژوهش‌های مجلس نیز می‌بینیم.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
کلیات طرح صیانت بدون اصلاح ایرادات مرکز پژوهش‌ها، رد خواهد شد

اتحادیه کسب و کارهای مجازی  با اشاره به اینکه بش از ۳۰۰۰ کسب و کار ثبت شده را به عنوان عضو ذیل حمایت‌های خود دارد با  تشکر از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای تشکیل جلسات استماع نخبگانی و نامه صریح و کارشناسی و همراهی خود با کسب و کارهای اینترنتی اعلام کرده : از نمایندگان محترم عضو کمیسیون ویژه، انتظار دارد تا با رد کلیات طرح اجازه دهند مسیر تدوین لوایح و طرح‌های تخصصی جایگزین با مشارکت بخش خصوصی و در نظر گرفتن ملاحظات آنها و با رویکردی آینده‌نگرانه و پیشرو، دوباره از سر گرفته شود.

 

 

منبع: ecunion

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *