پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ بین الملل خبر

حضور دانش‌بنیان‌ ها در بزرگ‌ترین نمایشگاه نفت و گاز مسکو

نمایشگاه نفت و گاز مسکو - عصرهشتم

شرکت‌های دانش‌بنیان‌ و خلاق ایرانی آخرین دستاوردها و محصولات خود را در نمایشگاه نفت و گاز روسیه عرضه خواهند کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز روسیه در ایام ۲۹ فروردین تا ۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی با حمایت ۵۰ درصدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به روسیه خواهد رفت.

قلعه‌نوی در رابطه با مزیت‌های این نمایش بیان کرد: این مجموعه‌ها با حضور در نمایشگاه نفت و گاز مسکو، فرصتی برای ارائه دستاوردهای فناورانه خود و آشنایی با فعالان این حوزه در دیگر کشورهای مشارکت کننده در این رویداد را به دست می‌آورند.

وی ادامه داد: نمایشگاه نفت و گاز مسکو یک فرصت منحصر به فرد برای فعالان صنعت نفت و گاز اروپا، آسیا و آمریکا است تا با نمایش محصولات و تجهیزات خود، ارتباطات تجاری بی واسطه‌ای با صنعتگران دیگر کشورها برقرار کنند و بازار جهانی خود را توسعه دهند.

برگزاری نمایشگاه جیتکس با حضور ۲۰ استارت‌آپ ایرانی

رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق متقاضی تا ۲۴ اسفندماه سال جاری وقت دارند ثبت نام کنند تا با حضور در نمایشگاه نفت و گاز مسکو، از این ابزار کارآمد و موثر بازاریابی برای توسعه بازار محصولات خود بهره بگیرند.

قلعه نوی همچنین گفت: این رویداد جهانی فرصتی موثر برای تعامل تجاری در کنار متخصصان صنعت نفت و گاز روسیه و دیگر کشورها و گزینه مناسبی برای آغاز پروژه‌های جدید و همکاری‌های بین‌المللی با دیگر کشورها است.

منبع:خبرگزاری مهر

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *