استارتاپ خبر

طی عملکرد چهارسال گذشته رویداد اینوتکس :

جذب ۱۵میلیارد تومان تسهیلات و جذب سرمایه برای ۷۰۰ استارتاپ رویداد اینوتکس

جذب 15میلیارد تومان تسهیلات و جذب سرمایه برای ۷۰۰ استارتاپ رویداد اینوتکس - عصرهشتم

حدود ۷۰۰ استارتاپ در رویدادهای چهارسال گذشته اینوتکس پیچ، ثبت‌نام کردند و در حدود ۱۵ میلیارد تومان برای آن‌ها تسهیلات و جذب سرمایه شده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، در نشست خبری رویداد پنجمین دوره رقابت استارتاپی نمایشگاه اینوتکس (اینوتکس پیچ) و چهارمین دوره رویداد سیکاپ که با حضور «سجاد عباسی فشمی» دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ برگزار شد؛ «ایمان محمدعلی» مسئول برگزاری رویداد اینوتکس پیچ توضیحاتی را درخصوص جزئیات برگزاری این رویداد ارائه داد.

محمدعلی با اشاره به برگزاری رویدادهایی برای کمک به جذب سرمایه کسب‌ وکارها و استارتاپ‌هایی که در مناطق محروم کشور هستند گفت: در این راستا در چهارسال گذشته حدود ۷۰۰ استارتاپ در رویداد اینوتکس پیچ ثبت‌نام کردند، که توانستیم حدود ۱۵ میلیارد تومان برای آن‌ها تسهیلات و جذب سرمایه انجام دهیم‌.

وی افزود: در این رویداد بیش از ۲۰۰ ساعت برنامه آموزشی، ۱۰۰ ساعت مشاوره برای استارتاپ‌ها برگزار شده است تا بتوانند کسب و کار خود را بهتر به بازار معرفی کنند.

دبیر رویداد اینوتکس پیچ در ادامه توضیح داد: رویداد اینوتکس در ۲۴ استان و شهر برگزار شده است و امسال در ۶ استان شیراز، زنجان، تهران، قم، کرمانشاه و سمنان برگزار خواهد شد.

مشاهده این مطلب میتواند مفید باشد

فراخوان دریافت تسهیلات برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان

وی ادامه داد: در اواخر دی ماه اولین رویداد اینوتکس پیچ برگزار می‌شود و در نهایت از هر شهر ۲ تیم انتخاب می‌شوند و به فینال رقابت‌ها در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود راه پیدا می‌کنند.

دبیر رویداد اینوتکس پیچ افزود: در فینال تیم‌هایی که از استان ها آمده اند باهم رقابت می‌کنند و درنهایت ۳ تیم منتخب انتخاب می‌شوند.

ایمان محمدعلی با اشاره به برگزاری رویداد اینتوکس بتل در کنار رویداد اینتوکس پیچ گفت: در این رویدادهای تیم هایی که در مرحله مقدماتی امتیاز بیشتری کسب کرده اند به رقابت دو به دو می پردازند و در نهایت یک برنده در این رویداد انتخاب می‌شود.

رقابت اینوتکس‌پیچ با هدف معرفی و سرمایه‌‌گذاری روی ایده‌‌ها و استارتاپ‌‌های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود؛ ازاین‌ رو دبیرخانۀ نمایشگاه اینوتکس از سرمایه‌گذاران، وی‌سی‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و افراد علاقه‌مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه‌گذاری روی ایده‌های منتخب دعوت به‌عمل می‌آورد.

برگرفته از :farsnews

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *