سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
بین الملل محتوای دیجیتال خبر بازی بازی سازی

جدال شخصیت‌های وارنر در بازی “مولتی ورسوس” برای تمام پلتفرم‌ها

در این بازی بسیاری از شخصیت‌های دنیای برادران وارنر حضور دارند و در پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری اس، ایکس و وان و کامپیوترهای شخصی می‌توان استفاده کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، شرکت برادران وارنر و Play First Games) از بازی رایگان Multi Versus) که به سبک فایتینگ و پلتفرمر است، رونمایی کردند که به صورت فصلی خواهد بود.

این بازی شامل تعداد زیادی از کاراکترهای محبوب شامل بتمن، سوپرمن، واندر وومن،  هارلی کویین، شگی، باگز بانی و آریا استارک حضور دارند  که با یکدیگر متحد شده یا علیه هم مبارزه خواهند کرد.

نکته جالب توجه در مورد این بازی وجود کراس پلی (Cross Play) است یعنی در اصل قابلیتی است که شما با کنسول‌های مختلف می‌توانید با یکدیگر بازی کنید.

به کمک این قابلیت شما اگر یک کنسول پلی‌استیشن داشته باشید می‌توانید با کسی که دارای یک کامپیوتر یا حتی ایکس‌باکس باشد وارد بازی و رقابت شوید!

همکاری با یکدیگر تمرکز بخش آنلاین این بازی است و مکانیک‌های جدید به شما حس تکراری بودن نخواهند داد .

این مکانیک‌ها به شما اجازه می‌دهند تا حرکت‌های مخصوص به خود را بسازید و از حرکات‌های خود کاراکتر نیز استفاده کنید تا دشمن خود را شکست دهید.

دیگر امکان جذاب این بازی حضور کاراکترهای مختلف است که شما با توجه به حضور آنان می‌توانید تیم‌هایی را بسازید که اصلاً ممکن نیستند!

این بازی شامل مبارزات یک به یک، دو به دو و حتی ۴ نفره آزاد است.

 

منبع: digikala.com

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *