سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

توسعه پلتفرم “ویترین‌نت” با جذب سرمایه‌گذاری هدفمند

سرمایه‌گذاری مشترک شرکت شناسا و صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران در استارتاپ ویترین‌نت انجام شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، استارتاپ ویترین‌نت به عنوان مرجع اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی است که با سرمایه‌‌گذاری مشترک شرکت شناسا و صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران روز‌های متحول کننده‌ای را پیش روی خواهد داشت.

این سرمایه‌گذاری با توجه به رصد و ارزیابی‌های صورت گرفته، حضور تیم متخصص و توانمند ویترین‌نت، عملکرد مناسب تیم ویترین نت، خلق ارزش متمایز نسبت به رقبا و جایگاه مناسب این طرح در زنجیره ارزش شرکت شناسا در حوزه تجارت الکترونیک انجام شده است تا قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک شرکت شناسا و صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران بر روی استارتاپ ویترین‌نت در مهرماه ۱۴۰۰ منعقد شود.

گفتنی است ویترین نت به صورت پلتفرم واسط بین تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی و مشتریان این تجهیزات شامل کسب‌وکارهای خانگی، اصناف و مغازه‌ها و کارگاه‌ها و تولیدی‌های متوسط عمل می‌کند.

همچنین این استارتاپ با ایجاد امکان ارتباط بین تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان و خریداران به صورت آنلاین، ارائه محتوای تخصصی در حوزه محصولات B2B، ارائه جامع‌ترین اطلاعات از محصولات، ارائه مشاوره تخصصی به خریداران، بالا بردن ارزش و اعتبار برند فروشندگان و کاهش هزینه‌های بازاریابی برای تأمین‌کنندگان برای مشتریان خود ارزش ایجاد می‌کند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *