پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ فناوری خبر

بومی‌سازی دانش‌ بنیانی سیستم جامع منابع انسانی

سیستم جامع منابع انسانی - عصر هشتم

شرکت دانش‌بنیان نرم نگاران، پوشش کامل منابع انسانی در سازمان‌های بزرگ را با طراحی سیستم جامع منابع انسانی، عملی کرده است.

 به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، محمدیان اصل مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نرم نگاران پیشرو با اشاره به اینکه این سیستم دارای ۴۰ ماژول تخصصی است که روند کار را مکانیزه و یکپارچه کرده است، اظهار داشت: این سیستم ساماندهی بخش‌هایی از قبیل جذب، نگهداشت، خدمات پرسنلی و رفاهی و توسعه منابع انسانی را در سازمان‌ها فراهم کرده است.

ویژگی‌های بارز سیستم جامع منابع انسانی پیشرو

وی با بیان اینکه مقصود از مدیریت منابع انسانی، سیاست‌ها و اقدامات موردنیاز برای اجرای بخشی از وظیفه مدیریت است که با جنبه‌هایی از فعالیت‌ کارکنان بستگی دارد، افزود:  کارمندیابی، آموزش به کارکنان، ارزیابی عملکرد، دادن پاداش و ایجاد محیطی سالم و منصفانه برای کارکنان سازمان‌ها با سیستم جامع منابع انسانی پیشرو ممکن شده است.

 محمدیان اصل، این سیستم را ابزاری برای مدیریت کلیه فرآیندهای حوزه منابع انسانی بیان کرده و گفت:جامع‌نگری و یکپارچگی در فرآیندهای مدیریت منابع انسانی و امکان دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات توسط کارکنان سازمان و ایجاد فضای الکترونیکی برای تعامل بین واحد منابع انسانی و کارکنان از ویژگی‌های بارز این سامانه است.

وی خاطرنشان کرد: مبتنی بر وب، مبتنی بر فرآیند، یکپارچگی سیستم، امکان ثبت تمام رویدادها، حفظ امنیت و محرمانگی، امکان گزارش‌گیری پویا از کل سیستم و یادگیری و کاربری آسان از ویژگی‌های بارز این سیستم است.

جامع بودن، وجه تمایز سیستم جامع منابع انسانی پیشرو

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان نرم نگاران پیشرو در مورد وجه تمایز این سیستم با دیگر موارد مشابه گفت:  جامع بودن سیستم در حوزه منابع انسانی، مبتنی بر مبنای علمی منابع انسانی، سفارشی‌سازی محصولات درصورتی‌که مبتنی بر ایده‌های علمی باشد، پشتیبانی حضوری، تلفنی، تیکتی و پشتیبانی تعداد زیاد کاربران، با سطوح دسترسی متفاوت اشاره کرد.

وی افزود: مدیریت کمیته، حقوق و دستمزد، اجتماعی سازی، جذب، انتخاب، استخدام، تشکیلات، آموزش مجازی، مدیریت، اطلاعات و هدایت کارکنان، اتوماسیون تغذیه، مدیریت پرسنلی، نقل‌وانتقال، مدیریت حضوروغیاب، مدیریت عملکرد از بخش‌های این سیستم است.

 مبتنی بر مبنای علمی منابع انسانی

 محمدیان اصل در مورد دیگر مزایای کاربردی این محصول گفت: مدیریت اسناد و آرشیو آئین‌نامه‌ها، کارگزینی، احکام و قراردادها، گزارش‌های مدیریتی، آموزش کارکنان، ارزشیابی و سنجش شایستگی‌ها، خدمات رفاهی، خدمات پرسنلی، اماکن اقامتی، تربیت‌بدنی، پرونده سلامت، مدیریت استعدادها، نظرسنجی، مدیریت ارتباطات، مدیریت نقلیه و تجزیه تحلیل و طراحی مشاغل را فراهم کرده است.

این محصول بیشتر مناسب سازمان‌های بزرگ است و در حال حاضر در حدود ۴۰ نفر به‌صورت مستقیم در این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

  

منبع: isti

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *