دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

برگزاری کارگاه پرستیژ در ارتباطات برای استارتاپ‌ها

برگزاری کارگاه آنلاین پرستیژ رای استارتاپ ها

کارگاه پرستیژ در ارتباطات به حل چالشی بزرگ برای مدیران استارتاپ‌هایی خواهد پرداخت که مهارت کافی برای اثرگذاری در ارتباطات را ندارند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم به نقل از روابط عمومی خانه نوآوری و خلاق تولید محتوای دیجیتال نیتک، کارگاه پرستیژ در ارتباطات با رویکرد افزایش مهارت‌های فردی در ارتباطات و همچنین مصاحبه های شغلی موفق برای مدیران و اعضای تیمهای استارتاپی برگزار خواهد شد.

این کارگاه به افراد کمک خواهد کرد تا به یک فرد حرفه‌ای در ارتباطات تبدیل شوند و نتایج موفقیت‌آمیز جلسات کاری را از آن خود کنند.

کارگاه پرستیژ در ارتباطات با هدف توسعه مهارت‌های فردی در ارتباطات، مناسب برای مدیران، کارمندان، دانشجویان، افراد جویای کار و همچنین کسانی است که علاقه‌مند به اثرگذاری بیشتر کلام و رفتار خود هستند.

در این کارگاه نحوه شروع به صحبت کردن، نحوه زبان بدن افراد با اعتماد به نفس در جلسات کاری، تکنیک‌های اثرگذاری کلام و پیکربندی کلام در سخنرانی آموزش داده خواهد شد.

مدرس این کارگاه میلاد پرنده، مدرس مهارت‌های ارتباطی و کسب‌و کار است که دارنده مدرک آموزش فن بیان و سخنوری از انجمن علمی دانشگاه صنعتی شریف و علم‌و صنعت و همچنین گواهینامه بین‌المللی سخنرانی از آکادمی MPT اتریش است.

گفتنی است علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه  رایگان می‌توانند به آدرس EVAND.IR مراجعه کنند.

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *