فناوری خبر

برگزاری نمایشگاه تلکام با شعار «تحول دیجیتال و توسعه پایدار»

نمایشگاه تلکام - عصر هشتم

بیست‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات،فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه دوم تا پنجم دیماه با شعار تحول دیجیتال و توسعه پایدار برگزار می‌شود.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،نمایشگاه ایران تلکام ۱۴۰۰در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدائی ها در فضایی به وسعت تقریبی ۱۰ هزار مترمربع با حضور شرکت‌های زیرساختی این حوزه برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که از دوم تا پنجم دی ماه جاری برگزار می‌شود در قالب ارائه تخصصی خدمات و دستاوردهای نوین و انجام مذاکرات B۲B، با شعار «مخابرات؛ تحول دیجیتال و توسعه پایدار» خواهد شد.

این نمایشگاه پس از یک وقفه دوساله ناشی از پاندمی جهانی کووید ١٩ در قالب مشارکت یا بازدید حضور فعالان، دست اندرکاران و شرکت‌های حوزه مخابرات و فناوری‌های ارتباطی خواهند داشت.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ میزبان اولین حضور مستقیم و گسترده شرکت‌های رمزارز

صنعت مخابرات طبق شعار این نمایشگاه  پشتوانه تحول در عرصه دیجیتال خواهد بود و به طور حتم تحول در این عرصه در نهایتاً به توسعه پایدار خواهد انجامید.

از سوی دیگر حوزه ICT در عصر حاضر موتور محرکه و پویایی بخش کلیه بخش‌های صنعتی، تجاری و بازرگانی است و از اهمیت استراتژیکی برخوردار است و برگزاری این رویداد نمایشگاهی می‌تواند به تسریع در حرکت این موتور بیانجامد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و ارائه‌هایی از متخصصان و حضور شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها نیز همزمان با برگزاری نمایشگاه در برنامه اجرایی قرار دارد.

نمایشگاه تلکام با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی پس از دوران دوساله کرونا با رویکرد تخصصی برگزار می‌شود.

منبع: mehrnews

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *