استارتاپ خبر

برگزاری میز مشاوره حقوقی در پارک فناوری پردیس

خدمات مشاوره‌ای میز مشاوره حقوقی در روز یکشنبه هفته آینده، 9 آبان ماه در محل پارک فناوری پردیس ارائه خواهد شد.

به‌گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این میز مشاوره حقوقی در چارچوب در قالب کریدور خدمات تخصصی پارک فناوری پردیس اجرا خواهد شد و در روزهای یکشنبه هر هفته با ثبت‌نام قبلی امکان شرکت در آن وجود خواهد داشت.

این میز مشاوره با حضور جناب آقای دکتر طالبی دانش‌آموخته رشته حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی، مشاور حقوقی و مدیر امور قراردادهای ۱۰ شرکت و هولدینگ، صاحب تخصص و تجربه در زمینه تنظیم قراردادهای داخلی و بین‌المللی، امور ثبت و املاک، قراردادهای انتقال فناوری، صادرات و واردات، اخذ نمایندگی، شرکت و… برگزار می‌شود.

این میز مشاوره حقوقی از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ روزهای یکشنبه هر هفته در مجتمع حل اختلاف ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان واقع در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

هدف از خدمات این میز مشاوره، ارائه خدمات مشاوره‌ای به شرکت‌ها و واحدهای فناوری عضو اعم از شرکت‌های اراضی و استیجاری، مرکز رشد، استارتاپ‌ها و تیم‌های عضو کوآپ و تیم‌های مستقر در شعب پارک؛ کارخانه‌های نوآوری آزادی و های وی خواهد بود .

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و بهره‌مندی از جلسه مشاوره هر یکشنبه، با شماره تلفن ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۲۳۰۸ (آقای میرزایی) تماس بگیرند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *