پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

برگزاری اینوتکس ۲۰۲۲ در بهار ۱۴۰۱

اینوتکس 2022 در بهار 1401 - عصر هشتم

رئیس پارک فناوری پردیس از برگزاری یازدهمین نمایشگاه اینوتکس 2022 در بهار ۱۴۰۱ (اردیبهشت ماه) در محل پارک فناوری پردیس خبر داد. 

‌‌به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، مهدی صفاری نیا،، در نشست خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ که یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ در کارخانه نوآوری های وی برگزار شد، اظهار داشت: سال ۹۰ زمانیکه اولین اینوتکس را برگزار کردیم صرفا هدف برگزاری یک نمایشگاه متفاوت را داشتیم، ما شش دوره را با حضور شرکتهای مختلف با همین رویکرد برگزار کردیم، اما وقتی اکوسیستم استارتاپی شکل گرفت در طی یک پوست اندازی در سال ۹۷ اینوتکس هم در خدمت اکوسیستم درآمد.

وی در رابطه با این نمایشگاه افزود: رویداد اینوتکس به عنوان یکی از بازیگران توسعه اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی؛ نقش آفرینی می‌کند. یک بال اینوتکس رصد فناورانه و نوآورانه دنیا است،

رئیس پارک فناوری پردیس خاطرنشان کرد: در اینوتکس می توانیم در حوزه بین الملل و کشور ببینیم که چه اتفاقی افتاده است، بخش مهم دیگر، بخش سرمایه گذاری است، که در نمایشگاه این فرصت را در اختیار استارتاپ ها قرار  خواهد گرفت.

ثبت‌نام غرفه داران نمایشگاه که از ۲۴ بهمن ماه آغاز شده است و تا ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بهره مندی از تخفیف ۳۰ درصدی ثبت نام زودهنگام فقط تا تاریخ ۱۴ اسفندماه می‌توانند به سایت نمایشگاه مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

در هماهنگی به عمل آمده با صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در این رویداد و دریافت غرفه، از حمایت ۷۰ درصدی این صندوق بهره‌مند خواهند شد.

مشاهده این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
تسهیلات پنج میلیارد ریالی برای برگزیدگان اینوتکس پیچ 

همچنین شرکت‌های خلاق با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم معاونت علمی از تخفیف ۵۰ درصدی ویژه بهره‌مند خواهند شد.

لازم به ذکر است برای آن دسته از مخاطبینی که شرایط حضور در نمایشگاه را ندارند، امکان حضور به صورت آنلاین محیاست.

منبع: techpark

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *