پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ خبر

برپایی پاویون صنایع نرم و خلاق در اینوتکس ۲۰۲۲

پاویون صنایع نرم و خلاق - عصرهشتم

در رویداد اینوتکس 2022 پاویون صنایع نرم و خلاق با هدف نمایش و تجاری‌سازی آخرین دستاوردهای حوزه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق برپا خواهد شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، این پاویون در بزرگ‌ترین گردهمایی رهبران، سیاستگذاران، کارآفرینان و سرمایه گذاران حوزه فناوری و نوآوری در کشور برگزار می‌شود تا محصولات و خدمات خود را به معرض نمایش بگذارند.

برگزاری رویدادهای متنوع تجاری و ترویجی، همزمان با نمایشگاه اینوتکس با هدف بررسی آخرین برندهای نوآوری و فناوری، تسهیل همکاری بین شرکت ها و استارتاپ ها و نیز ارتباط آنها با سرمایه گذاران، از جمله مزایای حضور در این نمایشگاه است.

شرکت‌های خلاق با حضور در این رویداد فناورانه می‌توانند در پنل‌های مختلفی با موضوعاتی چون «محیط زیست و توسعه پایدار»، «مسوولیت اجتماعی کسب و کارها»، «چالش های زیست بوم نوآوری»، «رهبری و ایجاد تغییر در پارادیم‌های ذهنی» و «بررسی موضوعات اقتصادی» نیز حضور یابند.

گفتنی است، این رویداد با چشم انداز پیشرانی در زیست بوم نوآوری و فناوری در منطقه غرب آسیا برگزار می شود، محلی برای اجتماع تعداد بالایی از علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی و فناوری است و یازدهمین دوره اینوتکس ۲۰۲۲ ، همزمان با ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری برگزار می‌شود.

منبع: isti

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *