چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱
استارتاپ خبر

در نمایشگاه صنعت ساختمان اربیل انجام خواهد شد:

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، املاک و سرمایه‌گذاری در ساختمان در اربیل عراق صبح با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی آغازبه کار کرد

به گزارش پایگاه خبری عضر هشتم، در این نمایشگاه که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر اربیل عراق آغاز شده و تا فردا ۱۹ شهریور ماه جاری ادامه خواهد داشت، ۱۴ شرکت دانش‌بنیان به ارائه محصولات و عرضه توانمندی‌های خود می‌پردازند.

این نمایشگاه صبح امروز با حضور بیش از ۱۵۰ شرکت و در حضور وزیر مسکن و عمران کردستان عراق و سرکنسول و رایزن اقتصادی ایران افتتاح شد.

در روز اول این نمایشگاه، نشست معرفی پروژه‌های ساختمانی و زیرساختی اربیل، توسط معاون وزیر مسکن و عمران اقلیم کردستان، مقامات و مسئولان و با حضور تجار و بازرگانان برگزار شد.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

هماهنگی برای حضور و بازدید مسئولان کشورهای خارجی و نیز هیئت‌های تجاری و همچنین برگزاری جلسات مذاکرت تجاری با مشتریان خارجی، بخشی از خدماتی است که در پاویون‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های مختلف خارجی ارائه می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *