سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

برنامه توانمندی‌سازی مهارت‌های دیجیتالی برگزار می‌شود

بیست‌و پنجمین برنامه توانمندسازی نیروی انسانی با رویکرد مهارت‌های دیجیتالی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

مصطفی پورعلی دبیر برگزاری این دوره آموزشی در گفت‌و گویی با استارتاپ خبری عصر هشتم گفت: این دوره متناسب با مهارت‌های فارغ التحصیلان رشته‌های کامپیوتر و نرم افزار است که قصد تحول و رشد در مسیر کاریشان را دارند.

وی افزود: این دوره برای مهارت‌افزایی افرادی است که در شرکت‌های سنتی مشغول به کار بوده و یا افرادی که به تازگی از دانشگاه فارغ‌آلتحصیل شده‌اند و قصد ورود به کسب‌و کارهای دانش بنیان و خلاق را دارند.

پورعلی درباره محتوای آموزشی این دوره آموزشی بیان کرد: شرکت‌کنندگان چگونگی ورود به بازار کار و مسیرهای مهارتی همچون برنامه نویسی، طراحی ومدیریت وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و … است.

دبیر برگزاری بیست و پنجمین برنامه توانمندسازی نیروی انسانی در ادامه به محدود نبودن این آموزش‌ها به کسب‌و کارهای دیجیتالی اشاره و خاطرنشان کرد: کسب و کارهای موردنظر می‌توانند خدماتی یا صنعتی نیز باشند، اما قسمت دیجیتالی و فضای مجازی آن کسب‌و کارها بیشتر مورد توجه است.

پورعلی از اموزش این دوره توسط۲۰ نفر از اساتید متخصص در زمینه‌های مختلف خبر داد و گفت: این دوره در ۴ ماه برگزار و مدرک ان زیر نظر پارک علمی فناوری خراسان رضوی ارایه داده می‌شود.

گفتنی است این برنامه توانمندسازی با مشارکت پلتفرم توانمندسازی رشدانا و پارک علم و فناوری خراسان رضوی برگزار می‌شود و آموزش مهارت‌های تخصصی و نرم با ارائه رایگان ابزارها از برنامه‌های این دوره آموزشی است و کارآموزان به صورت کامل و رایگان بورسیه شده و تضمین استخدام خواهند داشت.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه توانمندسازی می‌توانند به آدرس start.roshdana.com مراجعه کنند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *