چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱
بازی بازی سازی

با حضور رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از بازی «نگهبان» رونمایی ش

آیین رونمایی از بازی اکشنِ «نگهبان» صبح امروز با حضور با حضور رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در «خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک» برگزار شد.

به گزارش عصر هشتم به نقل از روابط عمومی «خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک»، صبح امروز با حضور با حضور رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از بازی اکشنِ «نگهبان»رونمایی شد. مدیرعامل استودیو طراحان سفید که به‌عنوان یکی از شرکت‌های حامی، در «خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک» مستقر است، با بیان اینکه «طراحان سفید» ۱۵ سال سابقه‌ی طراحی و تولید بازی‌های رایانه‌ای و محصولات فناورانه را دارد، گفت: «نگهبان» داستانی جنایی ماجرایی دارد و یک بازی اکشنِ اول‌شخص است. .«نگهبان» با سیر در زمان‌های مختلف، نیروهای عملیاتی ایرانی را در کشورهای منطقه نظیرِ عراق، سوریه و افغانستان نشان می‌دهد و جنگ آنها با نیروهای تروریستی داعش در سوریه و لیبی را نمایش می دهد. این بازی از زمان قبل از حمله آمریکا به عراق شروع شده و به جلو حرکت می‌کند.

صادق جبلی با اشاره به اینکه این بازی برای رایانه‌های شخصی طراحی و تولید شده، افزود: هدف ما ساخت این بازی برای پلتفرم کامپیوتر بود تا با تم اکشن، ماجرایی و جاسوسی‌اش نزدیک به یک سریال جذاب شود.

عضو هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای خراسان‌رضوی محتوای «نگهبان» را جاسوسی و عملیاتی مدرن دانست و ادامه داد: این بازی به‌جای ابرقهرمان‌ها، مردم واقعی را نمایش می‌دهد، کسانی‌که تصمیم‌های‌شان تأثیرگذار و مهم است. ما در این بازی در پِی آن بوده‌ایم که اقتدارِ ایران را به نمایش بگذاریم.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *