اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

بازگشت مازاد هزینه سفر کاربران تپسی در چهارم آبان

تپسی اعلام کرده است: مازاد هزینه‌ سفرهای چهارم آبان همزمان با اختلال در سامانه سوخت‌رسانی را به کاربران خود بر‍‌می‌گرداند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، همزمان با ساعات اولیه ایجاد اختلال در سامانه سوخت‌رسانی تعداد سفیران فعال در ناوگان تپسی به دلیل عدم دسترسی به بنزین، کاهش پیدا کرد. هم‌زمان، با افزایش چمشگیر درخواست‌های سفر و ترافیک در سطح شهر در این شرایط، الگوریتم قیمت‌گذاری تپسی، به صورت خودکار و موقت، قیمت سفر را افزایش داد تا سفیران بیشتری در ناوگان فعال شده و درخواست‌های سفر انجام شود.

تپسی برای برای حفظ سرویس‌دهی و کنترل قیمت اقداماتی شامل پرداخت ما به التفاوت هزینه بنزین سهمیه‌ای و آزاد به سفیران فعال برای هر سفر با هدف کاهش نگرانی آنها در مورد تامین بنزین، ایجاد طرح‌های تشویقی برای سفیران با هدف افزایش سفیران فعال در ناوگان و کنترل دستی قیمت‌های سفر برای جلوگیری از افزایش قیمت را انجام داده است اما علیرغم اقدامات فوق، تعدادی از کاربران در ساعات اولیه اختلال، هزینه بیشتری برای سفرهایشان پرداخت کردند.

این مازاد هزینه پرداختی و اختلاف هزینه سفر با شرایط معمول طی روزهای آتی به اعتبار تپسی آنان افزوده خواهد شد و به صورت خودکار به حساب کاربری این کاربران اضافه خواهد شد و نیازی به پیگیری توسط این عزیزان نیست.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *