شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
بین الملل فناوری خبر

اپل به دنبال هوم‌ پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم

هوم‌ پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم - عصرهشتم

کمپانی اپل مشغول تهیه‌ی یک هوم‌ پاد جدید است تا با ادغام کارکرد اپل ‌TV و دوربین فیس‌تایم دستگاهی یکپارچه و کامل تولید کند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، مارک گورمن خبرنگار شناخته شده بلومبرگ در پاسخ به پرسشی در خصوص عرضه شدن یا نشدن هوم‌ پاد اعلام کرد: من عمیقاً اطمینان دارم که هوم‌ پادی جدید در راه است، به شکل خاص دستگاهی که قرار است ۳ وسیله هوم‌پاد، اپل TV و دوربین فیس‌تایم را در هم ادغام کند و هوم‌ پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم خواهد بود.

وی در ادامه توسعه یک هوم‌پاد بزرگ (بدون قابلیت‌های مذکور) را بعید می‌داند اما عقیده دارد که شاید مدل مینی از هوم‌پاد در راه باشد، در هر صورت دستگاه ترکیبی هوم‌پاد در نقطه کانونی رویکرد اپل قرار دارد و شاید مدل‌های مینی این دستگاه مکمل هوم‌پاد یکپارچه باشند.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود

تحمیل ۱۲/۸میلیارد دلار ضرر مالی اپل به متا

ویژگی‌های احتمالی هوم‌ پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم

گفتنی است که گورمن نخستین بار در سال گذشته احتمال ساخت هوم پاد ترکیبی مذکور با چنین قابلیت‌هایی را مطرح کرد. وی سال پیش حدودا در همین زمان بود که گفت این دستگاه تقریبا دارای تمامی قابلیت‌های استاندارد اپل TV مانند تماشای ویدیو، بازی و استفاده از بلندگوی هوشمند جهت برقراری ارتباط با دستیار هوشمند اپل یعنی سیری است.

آن زمان در این گزارش بیان شده بود که محصول در مراحل مقدماتی قرار دارد و ممکن است اپل فرایند ساخت و عرضه آن را لغو کند یا ویژگی‌های کلیدی آن را تغییر دهد.

هرچند که اکنون با استناد به تازه‌ترین گزارشات گورمن اپل همچنان مشغول کار روی این محصول است و طبق برنامه پیش می‌رود.

لازم به ذکر است که کمپانی اپل فروش هوم‌پادهای رده بالای خود را متوقف کرده و این تصمیم سبب شد تا بسیاری از کاربران گمان کنند که اپل سرگرم ساخت یک محصول جانشین است.

از سوی دیگر عرضه هوم‌پاد مینی در سال ۲۰۲۰ به دلیل قیمت پایین‌تر این دستگاه با اقبال بیشتری روبه‌رو شد، به همین خاطر اصلا جای تعجب ندارد اگر اپل بخواهد موفقیت مدل مینی را با یک محصول بروزرسانی شده در این سری تکرار کند.

با تمامی این تفاسیر هنوز مشخص نیست که یک هوم‌پاد ادغام شده با اپل TV و فیس‌تایم چه شکلی خواهد بود یا چگونه عملکردی خواهد داشت.

منبع : دیجیاتو

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *