سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ نوآوری خبر

اهمیت نوآوری و پژوهش در دوره ششم مدیریت‌ شهری مشهد

شهردار مشهد در رویداد درس‌آموخته‌های شهری بر اهمیت نوآوری و پژوهش در دوره ششم مدیریت‌شهری مشهد تأکید کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، سیدعبدا… ارجائی؛ با تأکید بر اهمیت نوآوری و پژوهش در دوره ششم مدیریت‌شهری گفت: در بودجه۱۴۰۱ وظیفه مهمی بر دوش این حوزه قرار داده شده است؛ باید ۱۰درصد صرفه جویی کنیم که بار اصلی چنین اقداماتی بر دوش فناوری و پژوهش است.

شهردار مشهد در رویداد درس‌آموخته‌های شهری که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد، ضمن ابراز امیدواری برای تداوم این‌گونه برنامه‌ها، اظهار کرد: در حوزه فناوری و پژوهش، نیازمند بازنگری در یک بازه معقول هستیم.

شهردار مشهد راه‌اندازی کارخانه نوآوری را اقدامی خوب و شایسته دانست و افزود: ما در سال۱۴۰۱ هزینه‌ای برای کارخانه نوآوری پرداخت نمی‌کنیم و انتظار سودآوری از این فضا داریم.

مطالعه این خبر می‌تواند برای شما مفید باشد
برگزاری سومین رویداد همراهانه در خانه خلاق‌و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک مشهد

وی با تأکید بر اینکه صد فضای اشتراکی دیگر باید به این کارخانه اضافه شود، ادامه داد: سال آینده هر شرکتی که در این فضا وجود دارد، یک مشکل مدیریت‌شهری را در دست بگیرد و در پایان سال خروجی مطلوبی ارائه دهد.

ارجائی ضمن قدردانی از برگزاری این رویداد، همه موضوع‌های مطرح‌شده در ارائه‌ها را رو به گذشته خواند و گفت: مباحث مطرح‌شده، دسترنج سال‌های گذشته بود و من از شما می‌خواهم هر سه ماه برنامه‌ای شبیه با رویکرد و ایده‌هایی رو به آینده تشکیل شود تا بتوانیم با خلاقیت و نوآوری عرصه‌های جدیدی را به زائران و مجاوران امام هشتم (ع) هدیه کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از پژوهشگران برگزیده قدردانی شد.

منیع: shahraranews

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *