شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
بین الملل خبر

مدیرعامل توییتر خبر داد:

انصراف ایلان ماسک از شرکت در هیئت مدیره توییتر

انصراف ایلان ماسک - عصرهشتم

مدیرعامل توییتر با انتشار پیامی از انصراف ایلان ماسک از عضویت در هیأت مدیره این شرکت خبر داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، در بیانیه‌ی مدیرعامل توییتر آمده است: نظرات تمام سهام‌داران، فارغ از اینکه عضو هیأت مدیره هستند یا نه، برای این شرکت اهمیت زیادی دارد و ایلان‌ ماسک‌ هم با توجه به اینکه بزرگ‌ترین سهام‌دار توییتر محسوب می‌شود، موقعیت ویژه‌ای در بین آن‌ها دارد.

وی در مورد انصراف ایلان ماسک از عضویت در هیت مدیره این شبکه اجتماعی، ادامه داده است: بر اساس قوانین اعلام شده، اگر ایلان ماسک راهی هیأت مدیره توییتر می‌شد، نمی‌توانست بیش از ۱۴٫۹ درصد از سهام این شرکت را تصاحب کند.

گفته می‌شود او برای خرید ۹٫۲ درصد از سهام توییتر حدود ۳ میلیارد دلار پرداخته است.

افزودن قابلیت انتخاب متن در نسخه اندروید توییتر

طی روزهای گذشته ایلان ماسک بارهای نظرسنجی‌های مختلفی را درباره‌ی ایده‌های مربوط به این شرکت راه انداخته که معلوم نیست کدام‌ یک از آن‌ها برای شوخی انجام می‌شوند و کدام‌ یک جدی هستند.

به‌عنوان مثال یک روز قبل از اینکه توییتر ارائه‌ی دکمه‌ی ویرایش را رسما تأیید کند، آقای ماسک یک نظرسنجی برای این کار انجام داد. در هر صورت حالا که ایلان‌ ماسک‌ دیگر قرار نیست یکی از اعضای هیأت مدیره توییتر باشد، باید ببینیم چه برنامه‌هایی برای این شرکت دارد.

گفتنی است، چند روز قبل بعد از خریدن ۹٫۲ درصد از سهام توییتر توسط ایلان ماسک اعلام شد که او راهی هیأت مدیره این شرکت می‌شود. اما حالا آقای ماسک تصمیم گرفته چنین پستی را در اختیار نگیرد.

منبع : دیجی‌کالا مگ

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *