فناوری خبر

امکان انجام آزمایش کرونا با گوشی هوشمند

امکان انجام آزمایش کرونا با گوشی هوشمند - عصرهشتم

برنامه ویژه و کیت Detect به شما این امکان را خواهد داد تا تست کرونا را به کمک گوشی هوشمند خود در منزل انجام داد

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، گفته می‌شود برنامه Detect دقت ۹۷.۳ درصدی در تست PCR کرونا را ارائه داده و نتیجه را هم در حدود یک ساعت به شما می‌دهد.این آزمایش با گوشی هوشمند شما و برنامه Detect که به ترتیب در App Store و Google Play Store برای iOS و اندروید منتشر شده در دسترس است.

در حالی که برخی از تست‌ها ممکن است گیج کننده باشند، پیروی از دستورالعمل‌هایی که به صورت ویدئویی در این برنامه ظاهر می‌شوند، روند استفاده از Detect را تقریباً بی خطا می‌کند.

مطالعه این مطلب میتواند مفید باشد :

تقابل ادعاهای مسئولان و اپلیکیشن «ماسک» در مورد کرونا

ویدئو‌ها که دستورالعمل‌های گام به گام را نشان می‌دهند، دارای یک تایمر شمارش معکوس هستند تا تضمین کنند که دستورالعمل‌ها را دقیق دنبال می‌کنید.

حتی می‌توانید قبل از رفتن به مرحله بعدی، هر ویدئو را دوباره پخش کنید.

این آزمایش مستلزم استفاده از تلفن هوشمند و برنامه است، زیرا نتایج به مقامات بهداشت عمومی مرتبط مطابق با الزامات محلی، ایالتی و فدرال در آمریکا گزارش می‌شود.

امکان انجام آزمایش کرونا با گوشی هوشمند - عصرهشتم

کیت پایه، که شامل یک تست و هاب قابل استفاده مجدد است، با قیمت ۷۵ دلار در وب سایت Detect در دسترس است و هر آزمایش ۴۹ دلار برای فرد هزینه خواهد داشت.

شرکت سازنده این کیت در مورد انواع سویه‌های کرونا که این تست می‌تواند تشخیص دهد، اعلام کرده است : “تست Detect با تجزیه و تحلیل بیو انفورماتیک نشان داده می‌شود تا همه انواع سویه‌ها، از جمله دلتا و Omicron را شناسایی کند.”

منبع: yjc

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *