پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

افزایش ۲۹ درصدی مصرف روزانه دیتای ایرانیان

افزایش 29 درصدی مصرف روزانه دیتای ایرانیان - عصر هشتم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از افزایش 29 درصدی مصرف روزانه دیتای ایرانیان در شبکه این شرکت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، مجید سلطانی با اشاره به روند صعودی تعداد مشترکان سرویس های باند پهن در شرکت مخابرات ایران هستیم. اظهارداشت: تعداد مشترکان این سرویس در شرکت مخابرات ایران ۸ درصد رشد داشته‌اند به طوریکه از  حدود ۵ میلیون مشترک باند پهن مخابرات  در سال ۹۹ این عدد در سال جاری به ۵ میلیون و ۳۵۸ هزار مشترک افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: همچنین روند مصرف دیتا هم در شبکه صعودی است و در حال حاضر در شبکه این شرکت، متوسط مصرف ماهانه مشتریان باند پهن ۶۵ گیگابایت است. این رقم در سال ۹۹ حدود ۵۴ گیگابایت بوده که نشان از رشد ۲۰ درصدی متوسط مصرف ماهانه مشتریان باند پهن طی یک سال گذشته دارد.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
سهم خریدهای خُرد ایرانیان در اینترنت؛ تنها ۳ درصد

وی با بیان اینکه مصرف روزانه دیتای ایرانیان در شبکه مخابرات ایران هم امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۲۹ درصد رشد داشته است.یادآور شد: ۵ سال پیش یعنی در سال ۹۶، متوسط مصرف ماهانه مشتریان باند پهن ۱۶ گیگابایت بوده است و طی این مدت رشد تصاعدی را شاهد بوده ایم.

منبع: farsnews
hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *