چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱
اقتصاد دیجیتال محتوای دیجیتال خبر

افزایش کتابفروشی آنلاین آمازون در انگلیس

فروشگاه‌های آنلاین آمازون اعلام کرده است که قصد دارد کار کتابفروشی و به‌طور کلی فروشگاه‌های آنلاین خود را در انگلیس افزایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری عضر هشتم، به نقل از بوکسلر، شرکت فروشگاه‌های آنلاین آمازون اعلام کرده است که قصد دارد کار کتابفروشی و به طور کلی فروشگاه‌های آنلاین خود را در کشور انگیس افزایش دهد و به همین منظور درصدد است تا ۲۵۰۰ کارمند جدید در این کشور استخدا کند. مسئولان آمازون می‌گویند تبلیغات و فروش مجازی در بریتانیا در دوران کرونا رشد زیادی گرفته است.

آمازون در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است که با افزایش گستره کار خود در این کشور و کشورهای دیگر حدود ۴۰هزار شغل جدید در کشورهای انگلیس، هندوستان، آلمان و ژاپن ایجاد خواهد شد.

در حال حاضر بیش از ۵۵هزار نفر در بریتانیا برای شرکت آمازون کار می‌کنند که ۱۰هزار نفر از این تعداد سال جاری به کادر آمازون اضافه شده‌‌اند.

طبق آمارهای منتشرشده توسط آمازون اعلام شده است که در دوران کرونا فروش آنلاین محصولات و کتاب‌های آمازون افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته و به همین دلیل آمازون قصد دارد به این نیازها پاسخ دهد. قرار است نیروهای جدیدی در دفاتر آمازون در شهرهای لندن و منچستر مشغول کار شوند.

منبع: ایبنا

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *