سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

مدیر تجاری اسنپ خبر داد:

افزایش رانندگان اسنپ به ۳ میلیون نفر

اسنپ - عصر هشتم

مدیر تجاری اسنپ از افزایش یک میلیونی تعداد رانندگان اسنپ نسبت به سال گذشته و رسیدن این تعداد به 3میلیون نفر در سال جاری خبر داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، درحالی که شرکت‌های تاکسی‌های اینترنتی در چند ماه اخیر با چالش‌های متفاوتی از سوی سوی رانندگان و مسافران خود روبه رو شده‌اند، مدیر تجاری اسنپ از افزایش یک میلیونی رانندگان اسنپ خبر داد.

این افزایش تعداد رانندگان اسنپ در حالی است که شرکت‌های تاکسی‌های آنلاین در یک سال اخیر با چالش‌های مختلفی از قبیل ارزان بودن نرخ کرایه، تاخیر در واریز سهمیه بنزین و … مواجه بوده‌اند

چرا اسنپ پیدا نمی‌شود؟

برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که به تازگی رانندگان سفرها را به علت کرایه ک آن قبول نمی‌کنند، که با تاخیر در قبول سفر باعث مشکلاتی برای مسافران تاکسی‌های آنلاین شده‌اند.

مدیر تجاری اسنپ درباره کاهش راننده گفته است: به دلیل ترافیک ممکن است در مدت زمان سفرها نیز افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه، تعداد سفرهایی که هر کاربر راننده نسبت به شرایط عادی می‌تواند انجام دهد کمتر می‌شود.

وی افزود: از سوی دیگر تعداد کاربران راننده آماده انجام سفر هم کاهش می‌یابد.

مطالعه این خبر می‌تواند برای شما مفید باشد
استارتاپ اسنپ به شبکه توزیع هوشمند کالاهای اساسی پیوست

محاسبه نرخ کرایه چطور انجام می‌شود؟

فرید شهابی، مدیر تجاری اسنپ درباره نحوه محاسبه نرخ کرایه تاکسی‌های آنلاین گفت: ساختار قیمت‌گذاری در تاکسی‌های اینترنتی پویاست و ممکن است گاهی برای یک مسیر ثابت در ساعات مختلف قیمت متفاوتی در نظر گرفته شود.

وی تأکید کرد: این موضوع یکی از تفاوت‌های اصلی تاکسی‌های اینترنتی با آژانس‌ها و تاکسی‌های تلفنی است.

همچنین او شرایط جوی، ترافیک، مناسبت‌ها و اتفاقات خاص بر کاهش یا افزایش میزان عرضه و تقاضا و نرخ کرایه‌ها را تاثیرگذار می‌داند.

رانندگی تاکسی‌های اینترنتی، شغلی دوم

البته یادآوری این نکته نیز حائز اهمیت است که شرایط اقتصادی نامناسب کشور ممکن است یکی از دلایل افزایش تعداد رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در کشور باشد، چرا که برخی از افراد به دلیل کافی نبودن حقوق شغل اول، به ناچار به شغل راننده اسنپ و تپسی روی می‌آورند.

 

منبع:  tejaratnews 

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *