دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
فناوری محتوای دیجیتال خبر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:

افتتاح پنجره واحد دولت هوشمند در بهمن‌ماه

پنجره هوشمند دولت - عصر هشتم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درفضای مجازی نوشت:پنجره واحد دولت هوشمند یکی از پروژه‌های مهم دولت سیزدهم است که فاز اول آن را در بهمن‌ماه افتتاح می‌شود.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، عیسی زارع‌پور اعلام کرده است که طی بازدیدی از سازمان فناوری اطلاعات به همراه لطیفی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی و معاونانش، درباره روش‌های ساده‌سازی ساختار بوروکراتیک اداری در کشور و راهکارهای تسریع در فرآیند تحول دیجیتال و برداشتن موانع اجرای دولت الکترونیکی بحث‌های مفصلی کرده است.

زارع پور تاکید کرد: راه‌اندازی پنجره واحد دولت هوشمند یکی از پروژه‌های مهم دولت سیزدهم است که فاز اول آن را در بهمن‌ماه افتتاح خواهد شد.

وی افزود: برای راه‌اندازی پنجره واحد دولت هوشمند، همکاری و همراهی سازمان امور اداری و استخدامی و البته همه دستگاه‌های دولتی الزامی است.

وی خاطرنشان کرد: هر دو نفر ما بر این موضوع توافق داشتیم که تسریع در تحول نظام اداری کشور برای افزایش رضایت‌مندی مردم ضروری است و رمز تحقق چنین تحولی هم هوشمندسازی و اجرای کامل دولت الکترونیکی است.

زارع پور گفت: از آقای لطیفی خواستم تا در بهینه کردن فرآیندهای اداری دستگاه‌های اجرایی و ترغیب و تشویق آنها برای الکترونیکی و هوشمند کردن فرآیندهایشان و پیوستن به پنجره واحد دولت هوشمند یاری‌مان کند.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای مشا مفید باشد
هوشمند‌سازی کسب‌وکارها به کمک ۴نرم‌افزار دانش‌بنیان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: آقای لطیفی معتقد بود برای تحول در دولت چاره‌ای جز هوشمندسازی نداریم و برای همکاری و همراهی با وزارت ارتباطات در استقرار کامل دولت الکترونیکی اعلام آمادگی کرد.

وی افزود: ایشان معتقد است که دولت باید تبدیل به یک «آیکون» در گوشی‌های مردم شود! ایده جالبی است که باهم برای تحقق آن تلاش خواهیم کرد.

زارع پور تاکید کرد: من به همدلی اعضای دولت در تحقق پروژه‌های بزرگی که به رضایت‌مندی مردم می‌انجامد بسیار امیدوار هستم.

 

منبع: mehrnews

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *