سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ فناوری خبر

افتتاح باشگاه فناوری نانوپل

افتتاح باشگاه فناوری نانوپل - عصرهشتم

یک شتاب دهنده فعال نانویی با هدف ترقی کسب و کارهای کوچک و حمایت از استارتاپ‌ها باشگاه فناوری در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، افتتاح شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، شتاب دهنده نانوپل در باشگاه فناوری نانو پل، محیط کار اشتراکی هوشمند، خدمات مربی‌گری، حضور سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر، متخصصان امور کسب و کار، مشاوران خبره ثبت اختراع، اخذ گواهینامه‌های معتبر، ثبت شرکت و کلیه امکانات مورد نیاز یک کسب و کار را در دسترس اعضای باشگاه فناوری قرار خواهد داد.

باشگاه فناوری برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی، سمینارهای علمی، برپایی نمایشگاه‌ها، برگزاری رویداد تقاضا محور و رویداد کارآفرینی تقاضا محور ( Reverse Pitch ) و رویدادهای علمی و صنعت را نیز به عنوان خدمات عمومی خود به ارائه خواهد داد.

طرح‌های مختلفی برای عضویت در باشگاه فناوری نانوپل وجود دارد که استارتاپ ها بسته به نیاز خود می‌توانند از امکانات شتاب دهنده نانوپل بهره‌مند شوند.

خواندن این مطلب میتواند مفید باشد

ابداع کنترل رایانه با حرکات دست

اعضای باشگاه می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های استارتاپی خود را به شتاب دهنده علمی-صنعتی نانوپل، ارایه کنند تا پس از بررسی طرح‌های دریافتی و برگزاری جلسات داوری و تایید نهایی طرح، با عضویت در شتاب دهنده نانوپل از خدمات رایگان شتاب دهی نیز استفاده کنند.

خدمات رایگان این شتاب‌دهنده شامل عضویت در باشگاه فناوری که علاوه بر امکان استفاده از فضای کاری مناسب و بهره‌مندی از محیط کار اشتراکی؛ امکان ارایه ایده‌ها و و طرح‌های استارتاپی که قابلیت سرمایه‌گذاری داشته باشند، می‌باشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به آدرس وب سایت شتاب دهنده نانوپل مراجعه کنند.

منبع: ایرنا

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *