دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ نوآوری خبر

اسنپ‌ونچرز بازوی سرمایه‌گذاری اسنپ در سرمایه‌گذاری خطرپذیر

اسنپ‌ونچرز بازوی سرمایه‌گذاری اسنپ در سرمایه‌گذاری خطرپذیر - عصرهشتم

اسنپ‌ونچرز به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری گروه اسنپ در حوزه سرمایه‌گذاری جسورانه آغاز به کار کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، علیرضا صادقیان، معاون استراتژی گروه اسنپ ، درباره انگیزه راه‌اندازی اسنپ‌ونچرز اعلام کرده است: امروز خانواده اسنپ ، در هفت سالگی این کسب‌وکار، تعداد زیادی از جوانان بااستعداد و کارآفرین کشور را دور هم جمع کرده و به کمک این افراد در حوزه‌های مختلفی خدمت‌رسانی می‌کند.

وی افزود: با وجود این، مشتاق بودیم که با حمایت جوانان بیشتری از خروج این استعدادهای ارزشمند جلوگیری و در مسیر توسعه اکوسیستم استارت‌آپی کشور حرکت کنیم.

اسنپ‌ونچرز فرصتی است برای جوانان مستعد تا در کشور خود ارزش‌آفرینی کنند.»

به گفته صادقیان، هدف اصلی اسنپ‌ونچرز سرمایه‌گذاری روی تیم‌هایی است که در مراحل اولیه کار خود و به دنبال جذب سرمایه در مرحله بذری هستند.

داشتن تیم خوب، ایده مناسب و محصول اولیه از اولویت‌های اسنپ برای انتخاب تیم‌هاست.

صادقیان بیان کرد: اولویت اسنپ از سرمایه‌گذاری روی ایده‌ها و تیم‌هایی که ظرفیت رشد دارند لزوماً جذب آنها در سوپراپ اسنپ نیست، بلکه انتقال دانش و تجربه‌‌ای است که طی سال‌ها فعالیت پرچالش و خلاقانه در اسنپ شکل گرفته است.

مشاهده این مطلب میتواند مفید باشد

تعداد صندوقهای سرمایه گذاری جسورانه به ۱۶ عدد رسید

وی ادامه داد: استارت‌آپ‌های کوچک می‌توانند از مشاوره، شبکه ارتباطی گسترده و حمایت اسنپ در اکوسیستم استارت‌آپی ایران بهره‌مند شوند.»

و می‌گوید: «هرچند اولویت و استراتژی اصلی ما در اسنپ‌ونچرز حمایت از تیم‌ها و کارآفرینان نوپا و ایده‌های ناب است، اما پذیرای تیم‌های باتجربه‌تر نیز هستیم؛ چنانچه پیشتر نیز با سرمایه‌گذاری در برخی استارت‌آپ‌ها شاهد رشد چشمگیر آنها بودیم.»

همکاری با دیگر سرمایه‌گذاران

به گفته معاون استراتژی گروه اسنپ، این شرکت رویکردی کاملاً باز را در پیش گرفته و مشتاق است با دیگر سرمایه‌گذاران خطرپذیر نیز همکاری کند.

صادقیان درباره این مدل همکاری گفت: «در این مقطع که نیاز به هم‌افزایی و مشارکت بیشتر سرمایه‌گذاران و حامیان این حوزه احساس می‌شود، به نظرم اتفاق خوب و بزرگی است اگر بتوانیم به صورت مشترک روی تیم‌ها و ایده‌های نوآورانه سرمایه‌گذاری کنیم.

وی افزود: ما از همه پیشنهادها و ایده‌های نوآورانه در زمینه فناوری، حتی آنها که دیگر سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌دهند، استقبال می‌کنیم.»

کارآفرینان جوان و بااستعداد برای استفاده از این فرصت و بهره‌مندی از مزایای گروه اسنپ می‌توانند به سایت اسنپ‌ونچرز مراجعه کرده و مراحل ثبت‌نام را در این سایت طی کنند.

برگرفته از : پیوست

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *