یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

استارتاپ اسنپ به شبکه توزیع هوشمند کالاهای اساسی پیوست

استارتاپ اسنپ به شبکه توزیع هوشمند کالاهای اساسی پیوست-عصر هشتم

تفاهم‌نامه مشترکی برای توسعه توزیع هوشمند کالاهای اساسی میان اسنپ و سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران امضا شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با مجموعه استارتاپی اسنپ در زمینه توزیع این کالاها قرارداد همکاری امضا کرد تا در ادامه رویکرد وزارت جهادکشاورزی برای هوشمندسازی شبکه توزیع کالاهای اساسی جامۀ عمل بپوشاند.

دکتر قادری‌فر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی ایران، در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با تأکید بر ضرورت توزیع هوشمند اقلام اساسی از همه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها برای همکاری در این زمینه دعوت کرد و گفت:«دست هر یک از مجموعه‌های دانش‌بنیان استارتاپی که در این مسیر خدمت‌گزاری با ما همراه باشد به گرمی می‌فشاریم».

وی ببیان کرد: هدف ما از ابتدای فعالیت امکان دسترسی مردم به کالاهای اساسی به مطمئن‌ترین و آسان‌ترین روش بود.

قادری‌فر افزود: موضوع توزیع کالاهای اساسی همواره یکی از دغدغه‌های اساسی بوده‌است و امروز ما با تدبیر وزیر محترم جهاد کشاورزی به سمت توزیع هوشمند کالاهای اساسی رفته‌ایم و این اقدام جز با حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها میسر نیست.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
اسنپ‌ونچرز بازوی سرمایه‌گذاری اسنپ در سرمایه‌گذاری خطرپذیر

وب امکان حضور سایر مجموعه‌های استارتاپی و دانش‌بنیان در توزیع هوشمند کالاهای اساسی را یادآور شد و گفت: فرصت برابر برای تمام استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در مسیر پیش رو فراهم است و ما دست هر استارتاپی را که در این مسیر خدمت گزاری با ما همراه باشد به گرمی می‌فشاریم.

محمد خلج قاسم‌آبادی مدیرعامل اسنپ نیز در این مراسم با تقدیر از رویکرد سازمان تعاون روستایی و وزارت جهادکشاورزی در همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: اسنپ با تمام قدرت پای کار اقدام شایسته وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی در توزیع کالاهای اساسی خواهد بود.

معاون سازمان تعاون روستایی ایران نیز گفت: هم اکنون طرح توزیع هوشمند کالای اساسی در استان‌های مختلف و شهرها آغازشده است در چند روز آینده نیز از طریق سایر پلتفرم‌های استان‌ها بر اساس فراخوانی که اعلام‌شده توزیع هوشمند کالای اساسی را آغاز خواهیم کرد.

منبع: sfoods 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *