استارتاپ خبر

استارتاپی با هدف ارتقای محتوای فارسی در وب

ساماندهی محتوای فارسی در شبکه جهانی اینترنت یک نیاز برای ارتقای جایگاه در موتورهای جستجو است.

امید ابوالحسنی بنیانگذار استارتاپ الومحتوا در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری عصر هشتم اظهار داشت: همیشه در متون فارسی ارائه شده در شبکه جهانی اینترنت، این نقص را حس می کردیم که محتوای ارائه شده یا غنی نیست و یا بهینه شده برای اینترنت نیست و همین ضعف باعث افت رنکینگ متون فارسی در موتورهای جستجو می شد.

وی ادامه داد: حس می کردیم محتوای ارائه شده در سایتهای مختلف فارسی، نیاز کاربران را پاسخ نمی دهد لذا ساماندهی اساسی محتوای وب فارسی را به عنوان هدف استارتاپ الومحتوا تعریف کردیم.

وی ارائه محتوای فارسی ضعیف و سئو نشده در شبکه جهانی اینترنت را علت اصلی شکل گیری این استارتاپ خواند.

ابوالحسنی با اشاره به شعار اصلی مجموعه الو محتوا مبنی بر ارائه خدمات حرفه‌ای تولید محتوا، بیان کرد: الو محتوا ساخته یک کمبود بزرگ و علمی در کشورمان است که رسالت آن پر کردن این نقص به صورت علمی در حوزه محتوا و سئوی فضای وب فارسی است.

وی تخصص‌گرایی، کیفیت در تولید و سرعت عمل در تحویل سفارشات را سه رکن اساسی و متمایز کننده مجموعه الو محتوا خواند.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
۷ پیشنهاد طلایی برای به قلاب انداختن مخاطب در محتوای دیجیتالی

بنیان‌گذار الو محتوا در رابطه با علت ورود به عرصه تولید محتوای متنی بیان کرد: در سالهای‌گذشته سوابق همکاری متعددی با شرکت‌هایی در زمینه سئو و مارکتیگ داشته‌ام و نقص در محتوا نویسی و رو‌ش‌های تولید محتوا توسط نویسندگان و فریلنسر‌ها، یک چالش همیشگی بوده است.

وی افزود: تشکیل یک تیم آموزش دیده برای تولید محتوای سئو شده و رعایت المان‌های یک محتوای بهینه‌سازی شده بر اساس الگوریتمهای موتورهای جستجو، ایده اولیه برای ورود به این حوزه کاری بوده است.

ابوالحسنی تصریح کرد: هم اکنون تیم تولید محتوای گسترده‌تری نسبت به قبل در الو محتوا شکل گرفته و با حضور چند هزار نویسنده آموزش دیده، محتوایی علمی و مناسب را تولید می‌کنیم.

هم افزایی، کلید پیشرفت در تولید محتوا

وی با اشاره به فعالیت ۴ساله مجموعه الو محتوا بیان کرد: به بسیاری از اهداف خود در این حوزه رسیده‌ایم و در ادامه به دنبال مشارکت با سایر آژانس‌های تولید محتوایی، دیجیتال مارکتینگ و سئو هستیم تا در اکوسیستم استارتاپی محتوایی ایران فعالیت موثرتری را برنامه ریزی کنیم.

ابوالحسنی ادامه داد: این هم‌افزایی منجر به غنی‌سازی بیشتر محتوا در شبکه‌های اجتماعی و وب خواهد شد تا محتوای مناسب و کاربردی برای مخاطبان ایرانی ارائه بدهیم.

وی با اشاره به شعار اصلی مجموعه الو محتوا مبنی بر ارائه خدمات حرفه‌ای تولید محتوا، بیان کرد: سفارشات دریافتی در مجموعه الو محتوا به نویسندگان تخصصی سپرده می‌شود و پس از آن به ویراستاران حرفه ای و مسلط و بعد از آن توسط کارشناسان سئو برای ارائه در فضای وب بهینه سازی می شود.

مدیر مارکتینگ مجموعه الو محتوا ادامه داد: در برخی از مجموعه‌های تولید محتوا، متون لازم توسط افردی تولید می‌شود که در تمامی حوزه‌ها می نویسند، پس به لزوما محتوای تخصصی هم تألیف نمی‌شود و این از افتهای فعالیت در این حوزه است.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *