پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ فناوری خبر

ارائه ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبارات خدمات آزمایشگاهی به فعالان زیست‌ بوم پژوهش

اعتبارات خدمات آزمایشگاهی - عصرهشتم

اعتبارات خدمات آزمایشگاهی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1400، به بیش از 320 میلیارد ریال رسید.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، از مجموع اعتبارات ارائه شده، تا پایان سال ۱۴۰۰، مبلغ ۴۱۳ میلیارد ریال به اعضای هیات علمی، ۱۹۸ میلیارد ریال به دانشجویان و ۲۳۳ میلیارد ریال نیز به سایر طرح‌های حمایتی اختصاص یافته است.

اعتبارت دریافت خدمات آزمایشگاهی توسط این باشگاه در سال ۱۴۰۰، به بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال رسید و در مجموع سال‌های فعالیت این باشگاه، بیش از ۸۴۴ میلیارد ریال یارانه در خدمت کاربردی سازی پایان‌نامه‌ها، توسعه پژوهش‌ها، ارتقای کیفیت محصولات و توسعه‌ فناوری‌ها قرار گرفت.

این باشگاه که با هدف ارائه تسهیلات و حمایت از فعالان زیست‌بوم پژوهش در کشور شکل گرفت و در سال نخست شکل‌گیری؛ ۲ هزار نفر به عضویت آن درآمدند. در حال حاضر نیز خانواده این باشگاه، به بیش از ۱۳۸ هزار عضو رسیده است.

گفتنی است شبکه برای استفاده هرچه بهتر و گسترده‌تر مخاطبان خدمات، این باشگاه را راه‌اندازی کرده است. باشگاهی که با هدف تسهیل در دریافت خدمات، ایجاد شده است و تخفیف‌های متنوعی را به اعضای هیات علمی، دانشجویان، پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع کشور ارایه می‌دهد.

منبع: isti

فایزر و آمازون برای توسعه خدمات پزشکی با پردازش ابری همکاری می‌کنند

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *