دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

احداث اولین مجموعه کارآفرینی در قالب کارخانه نوآوری در مشهد

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد: اولین مجموعه کارآفرینی در قالب کارخانه نوآوری طبق توافق‌های اولیه با شهردار، در بلوار دوم طبرسی مشهد احداث خواهد شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، مجید دبیریان از احداث کارخانه نوآوری و فناوری در یکی از نقاط حاشیه شهر مشهد خبر داد و گفت: طی مذاکراتی که با شهردار مشهد داشتیم، توافق‌های اولیه برای ایجاد اولین مجموعه کارآفرینی در بلوار دوم طبرسی مشهد انجام شده، جانمایی پیشنهادی صورت گرفته و منتظریم تا کارشناسان نظرات خود را مطرح کنند.

وی اشاره به اینکه در دنیا مرسوم است که برای توسعه در حوزه‌های مختلف به کارآفرینی و فعالیت شرکت‌های دانش بنیان توجه ویژه‌ای شود، گفت: ما هم در شورای شهر به این نتیجه رسیدیم که برای توسعه شهر مشهد باید در حمایت از جوانان و اشتغال زایی برای ارتقای وضعیت حاشیه شهر و نقاط کم برخوردار به موضوع کارآفرینی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: در ۲ ماهی که از آغاز به کار شورای ششم گذشت، نگاه ویژه‌ای در تعامل با شرکت‌های کارآفرینی داشته ایم. ظرفیت کارخانه نوآوری و فناوری در مشهد وجود دارد که در آن شرکت‌های دانش بنیان و کارآفرینان مستقر شده و از حداقل خدمات حمایتی شهرداری برخوردار هستند.

وی گفت: نگاه ما این است که در مرحله اول تعاملی، بتوانیم امکانات حداکثری به این کارآفرینان ارائه دهیم.

 

منبع: snn.ir

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *