چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ فناوری خبر

سرپرست پروژه نوآوری و خلاقیت شهری شهرداری مشهد اعلام کرد:

اجرای پروژه‌ی هوشمندسازی پارک‌ها و فضاهای سبز مشهد

هوشمندسازی پارک‌ها و فضاهای سبز مشهد - عصرهشتم

سرپرست پروژه نوآوری و خلاقیت شهری شهرداری مشهد بیان کرد: با همکاری یک شرکت دانش‌بنیان هوشمندسازی پارک‌ها و فضای سبز مشهد در طول یک‌سال گذشته انجام شده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انساتی شهرداری مشهد، سید جمال شوشتری با بیان این که شرکت دانش‌بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق از مجموعه‌های پیشرو در بحث هوشمندسازی پارک‌ها و فضاهای سبز کشور است، اظهار داشت: این شرکت تلاش داشته با پیگیری‌های مداوم و با اجرای پایلوت پارک هوشمند دانش به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های اجرا شده در حوزه ی اینترنت اشیا در سطح کشور، به قرار گرفتن شهر مشهد در صدر شهرهای هوشمند کشور در حوزه انرژی و پارک‌های هوشمند نقش موثری را ایفا کند.

‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد: باید پارک‌های سایبری را در مشهد ایجاد کنیم 

وی با اشاره به اینکه این شرکت یکی از هفت شرکت دانش‌بنیان مستقر در کارخانه نوآوری مشهد است، گفت: استفاده از ظرفیت این شرکت‌ها در راستای ارائه خدمات بهتر در مدیریت شهری و همچنین کمک به هوشمندسازی شهر مشهد، از اولویت‌های شهرداری و کارخانه نوآوری مشهد است.

سرپرست پروژه نوآوری و خلاقیت شهری شهرداری مشهد افزود: شهرداری مشهد برای حل معضلات شهری از ایده‌های نو توسط گروه‌ها و شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان کمک می‌گیرد و قطعا راه‌حل‌های نوآورانه شرکت‌های مستقر در کارخانه نوآوری یک ظرفیت ویژه برای حل مسائل شهری است .

منبع: shahrenoavar

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *