چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
بین الملل فناوری خبر

آپدیت سیستم عامل ios در راه است

آپدیت سیستم عامل ios - عصرهشتم

سیستم عامل iOS ۱۶ به زودی به عنوان آپدیت سیستم عامل ios به زودی عرضه خواهد شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، یکی از کارشناسان شرکت بلومبرگ اعلام کرده است: اگرچه iOS ۷ تقریباً از یک دهه پیش تغییر چندانی نکرده است، اما انتظار طراحی مجدد رابط iOS را ندارد. همچنین او خاطرنشان کرد که میزان هرگونه تغییر رابط کاربری که اپل برای آن برنامه ریزی می‌کند ممکن است به تغییر در رابط کاربری چند وظیفه‌ای آیپد منجر شود.

به گزارش engadget، مارک گورمن می‌گوید نسخه اصلی بعدی سیستم عامل iOS اپل می‌تواند شامل پیشرفت‌های قابل توجهی باشد. گورمن انتظار دارد که iOS ۱۶ شامل یک به‌روزرسانی برای اعلان‌ها و مجموعه‌ای از ویژگی‌های ردیابی سلامت باشد.

با نگاهی به سایر سیستم‌عامل‌های این شرکت، گورمن اشاره می‌کند که watchOS ۹ ممکن است شامل ارتقاء فعالیت‌ها و ویژگی‌های ردیابی سلامت باشد.

همچنین کمتر مشخص است که اپل برای نسخه بعدی macOS چه برنامه ریزی کرده است.

حذف ویژگی Picture-in-Picture یوتیوب در اپلیکیشن iOS

با Big Sur، این شرکت سیستم عامل دسکتاپ خود را دوباره طراحی کرد تا بیشتر شبیه iOS شود. در همین حال، اپل ویژگی‌هایی مانند Universal Control و SharePlay را معرفی کرد.

اپل در WWDC ۲۰۲۲ از macOS در کنار iOS ۱۶ و watchOS ۹ پیش نمایش خواهد کرد.

کنفرانس سالانه توسعه دهندگان این شرکت در تاریخ ۶ ژوئن سال جاری آغاز خواهد شد.

همچنین این امکان وجود دارد که شما با گورمن که در حال کار بر روی مدل‌های جدید مک بوک ایر و مک بوک پرو است، شاهد معرفی سخت افزار دیگر اپل در این رویداد باشید.

منبع : yjc

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *