سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

آغاز صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش‌بنیان و غیردانش‌بنیان از سوی صندوق سلامت ثامن

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن از آغاز صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش‌بنیان و غیردانش‌بنیان خبر داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم به نقل از روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن، دکتر حمیدرضا فرهادی با اعلام این خبر افزود: ضمانت‌نامه‌های صادر شده شامل شرکت در مناقصه و مزایده و ارجاع فرآیند کار، حسن انجام تعهدات مرتبط با اجرای قرارداد، حسن انجام کار، پیش‌پرداخت و تعهدپرداخت امکان‌پذیر است.

️وی درباره شرایط صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق سلامت ثامن گفت: با توجه به شرایط اکوسیستم دانش‌بنیانی کشور، متناسب با ریسک‌های شناسایی شده در صدور انواع ضمانت‌نامه، درصد کارمزد و وثایق دریافتی متفاوت خواهد بود.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن در ادامه با اشاره به اینکه مبلغ کارمزد دریافتی صندوق سلامت ثامن نسبت به کارمزدهای متداول دریافتی در سیستم‌های بانکی بسیار کمتر است، گفت: در اخذ وثایق دریافتی از متقاضیان حداکثر همکاری را خواهیم داشت.

فرهادی با بیان اینکه ضمانت‌نامه‌های صندوق در مدت کمتر از یک هفته صادر می‌شود، گفت: بر همین اساس اولین ضمانت‌نامه‌ صندوق با ماهیت تعهد پرداخت برای شرکت دانش‌بنیان تجهیزات پیشرفته درمان توس صادر شد.

گفتنی است، شرکت‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به وبگاه صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن به نشانی www.srtf.ir درخواست صدور ضمانت‌نامه را ثبت کنند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *