خبر

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با مهر:

آغاز به کار کمیسیون بررسی طرح صیانت از فضای مجازی از مهرماه

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اعلام آغاز بررسی طرح صیانت از مهرماه گفت: در هفته آتی اعضای منتخب کمیسیون‌‌ها برای حضور در این کمیسیون مشخص می‌شوند

سیدعلی یزدی‌خواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد دستور کار مجلس برای آغاز به کار کمیسیون مشترک طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» اظهار داشت: هیئت رئیسه مجلس از حدود ۹ کمیسیون خواسته است تا نفرات منتخب خود را برای حضور در این کمیسیون مشترک اعلام کنند.

وی ادامه داد: هفته آینده و با آغاز به کار مجلس، نفرات کمیسیون‌ها برای حضور در کمیسیون بررسی این طرح مشخص می‌شوند. پس از آن نیز باید انتخابات هیأت رئیسه برای این کمیسیون مشترک صورت بگیرد و پس از آنکه ترکیب اعضاء مشخص شد، فعالیت کمیسیون مشترک طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» رسماً آغاز می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد زمان آغاز به کار این کمیسیون و بررسی طرح مذکور تأکید کرد: حداقل در ۲ هفته آینده بحث انتخاب نفرات کمیسیون و ترکیب هیأت رئیسه را خواهیم داشت و پیش بینی ما این است که این کمیسیون مشترک از مهرماه فعالیت خود را برای بررسی این طرح آغاز کند.

منبع:خبرگزاری مهر

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *