دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰

آغاز به کار نمایشگاه تلکام ۲۲

نمایشگاه بین‌المللی تلکام در بیست‌ودومین سال برگزاری خود با حضور فعالان حوزه ICT کشور امروز دوم دیماه افتتاح شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،افتتاح این نمایشگاه با حضور برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همراه بود.

بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع‌رسانی، با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و ارائه سرویس های مختلف از دوم تا پنجم دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ تا ۱۵، در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه بین المللی همزمان با سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدائی‌ها در فضایی به وسعت تقریبی ۱۰ هزار مترمربع با حضور شرکت‌های زیرساختی این حوزه افتتاح شد.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ میزبان اولین حضور مستقیم و گسترده شرکت‌های رمزارز

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی با شعار «تحول دیجیتال و توسعه پایدار» و با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و ارائه سرویس های مختلف برای بازدید عموم برقرار است.

شرکت مخابرات ایران در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی تلکام، ضمن ارائه کمپین‌های متنوع با تخفیفات ویژه، از جدیدترین محصولات فناورانه در بخش‌های تجاری، سازمانی و خانگی و اپلیکیشن‌های مخابراتی رونمایی می‌کند و سرویس‌های متنوعی مانند تانوما، پابلیک وای‌فای، سرینو، مخابرات من و دیجیتما در نمایشگاه ارائه می‌شود.

تحقق دولت الکترونیکی و توسعه پایدار در حوزه اقتصاد دیجیتال با کمک شرکت‌های خصوصی و تقویت نهضت تولید محتوا میسر خواهد بود و این نمایشگاه فرصتی است تا توانمندی‌های دانش‌بنیان نخبگان جوان ایرانی، در حوزه ICT به معرض دید عموم گذاشته شود.

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *