سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
محتوای دیجیتال خبر

آغاز به کار مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال در مشهد

با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال در مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در آیین افتتاحیه این رویداد که در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد، گفت: در آستانه ۱۳ آبان با ۳ رویداد مهم تبعید امام در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی هستیم که هر ۳ رویداد هویت مشترک استکبار ستیزی و مبارزه با استکبار را به همراه داشت و این رویداد فرصتی مغتنم برای مبارزه با دشمنان و استکبار در جنگ نرم است.

سردار هاشم غیاثی افزود : ما در مسیر پیشرفت ۲ راه بیشتر نداریم یکی آنکه قوی و قدرتمند باشیم و یا اینکه اراده دشمن را بپذیریم و قطعا نگاه مردم تا به امروز راه اول است چرا که به برکت همین اراده ما قدرت اول منطقه هستیم و اثر این اراده قوی و مستحکم خروج آمریکا از منطقه بود.

وی گفت : دشمن دیگر بدنبال جنگ سخت نیست و تلاش میکند تا با جنگ نرم مدارس و دانشگاه‌های ما را هدف قرار دهد و در این مسیر بدنبال ضربه زدن به هویت و ارکان ما است.

سردار غیاثی افزود: در جنگ نرم دشمن فرصت‌های نظام را به تهدید تبدیل می کند و بدنبال تخریب شخصیت نوجوانان و جوانان است و موضوع فضای مجازی و تولید محتوا یکی از راه‌های مقابله با دشمن و استکبار است و در این راه باید خلاقانه، جذاب با اید‌ه های مناسب و رفع خلاء در حوزه دیجیتال کار و تلاش کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) در پایان صحبت‌های خود به فعالیت هوشمند گردان‌های سایبری اشاره کرد و گفت: این گردان‌ها با رصد کامل مواضع دشمن را شناسایی کنند و با فعالیت در حوزه تولید محتوا در پی خنثی کردن فکر دشمنان باشند.

افتتاحیه این رویداد در بخش پویا نمایی برگرفته از کتاب دریا دل، بازی‌های ویژه تلفن همراه با موضوع جوان و‌ مقاومت و نرم افزار‌های تلفن همراه در موضوع تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی از ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد غرفه انوری شروع به کار کرد.

منبع: iribnews.ir

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *