یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ نوآوری خبر

آغاز به کار خانه خلاق و نوآوری بنیاد کرامت رضوی در مشهد

آغاز به کار خانه خلاق و نوآوری بنیاد کرامت رضوی در مشهد - عصر هشتم

خانه خلاق و نوآوری کرامت به طور رسمی در مشهد راه اندازی و آغاز به کار کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،  مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی با اشاره به اینکه این خانه خلاق با هدف توسعه نوآوری و کسب و کار‌های اجتماعی در قالب برنامه توسعه زیست بوم نوآوری اجتماعی آغاز به کار کرده، اظهار داشت:  حوزه نوآوری اجتماعی،  ماموریت کلیدی  این مجموعه است و بر اساس نوآوری باز، از ایده‌ها، طرح‌ها و استارت‌آپ‌ های فعال در حوزه نوآوری اجتماعی برای حل مسایل جاری، بهبود عملکرد و ایجاد راه حل‌های نوآورانه دارای ارزش افزوده فعالیت کند.
وی افزود: این خانه که زیر نظر بنیاد کرامت رضوی فعالیت می‌کند با حمایت از ایده‌ها و استارتاپ‌های نوآورانه، در تمامی مراحل ایده پروری، تاسیس و توسعه نوآوری و کسب و کار‌های اجتماعی همراه نوآوران خواهد بود.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد

تبلیغات با تخفیف تریبون برای شرکت‌های خلاق و دانش بنیان

استاد آقا با تأکید بر اینکه بنیاد کرامت رضوی برای استقرار نظام نوآوری در ارکان ساختاری خود و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری «خانه خلاق و نوآوری کرامت» را فعال کرده است، گفت: این خانه خلاق،  توسعه نوآوری و بهره‌گیری از فرصت‌های خلاقانه به‌منظور ارائه راهکارها، ایده‌‎های نو و تولید محصولات در چارچوب ماموریت‌های بنیاد کرامت رضوی را دنبال خواهد کرد.
مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی در مورد فعالیت این خانه خلاق گفت : همه ایده‌پردازان و فعالان در حوزه‌های نوآورانه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در محور‌های فراخوان جذب ایده خانه خلاق و نوآوری کرامت، به نشانی inn.bkr.ir مراجعه کنند.
گفتنی است بنیاد کرامت رضوی (ع) به عنوان هلدینگ فعالیت‌های اجتماعی و بازوی اجرایی حوزه اجتماعی و معرفتی آستان قدس رضوی محسوب می‌شود.
منبع: yjc
hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *